Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

Nasze doświadczenia

Od 1998 roku świadczymy kompleksowe usługi z zakresu badań marketingowych oraz rynkowych. Nasz Tajemniczy Klient odwiedził i odwiedza sklepy ponad 100 liczących się na rynku przedsiębiorstw i sieci handlowych. Działamy w niemal każdej branży. Wysoka jakość naszych usług potwierdzona została pozytywnymi rekomendacjami (dostępnymi w zakładce „Referencje”) wielu liczących się na rynku firm.

Przed każdym podjętym projektem dokładnie badamy motywy i cel badania, analizujemy standardy obsługi i sposób szkolenia pracowników, aby każdy projekt był indywidualnie dopasowany do potrzeb zleceniodawcy.

W czasie realizacji projektu analizujemy zmiany zachodzące w poziomie realizacji standardów obsługi klienta. W wyniku tego modyfikujemy zakres, szczegółowość i częstotliwość badań.

Nie ograniczamy się do przekazywania Państwu tylko liczb i wyników. Skupiamy się na szczegółowych rekomendacjach, obszernych raportach oraz multimedialnych prezentacjach wyników. Taka forma współpracy pozwala Państwu na przygotowanie efektywnej strategii działania.

Dzięki prezentacji wyników on-line na portalu internetowym dysponujecie Państwo w dowolnym czasie pełną informacją o wynikach badań.

Zaufali nam:
PHU GiG ul. Sosnkowskiego 40-42 lok. 104, 45-254 Opole