Opole, ul. Oleska 121 B lok. 10

Zostań audytorem

Warto zostać audytorem – tajemniczym klientem w PHU GiG. Specjalizując się w realizacji badań tajemniczego klienta, dajemy unikalną możliwość zgłębienia tej dziedziny i zdobycia cennego doświadczenia w obszarze oceny jakości usług i doświadczeń klientów. Praca jako audytor w PHU GiG pozwoli Ci na uczestnictwo w różnorodnych projektach, rozwijanie umiejętności interpersonalnych oraz zdobywanie wiedzy z zakresu obsługi klienta, co może być nie tylko satysfakcjonujące, ale także stanowić solidną podstawę dla Twojej przyszłej kariery zawodowej.

Informacja o ochronie danych osobowych

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych tzw. RODO oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Poprzez wypełnienie poniższego formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacyjnym przez PHU GiG z siedzibą w Opolu, ul. J. Bytnara Rudego 10E/7. Równocześnie potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się z powższą informacją o ochronie danych osobowych.

  Wybierz województwo:

  dolnośląskiekujawsko-pomorskielubelskielubuskiełódzkiemałopolskiemazowieckieopolskiepodkarpackiepodlaskiepomorskieśląskieświętokrzyskiewarmińsko-mazurskiewielkopolskiezachodniopomorskie

  Praca dla Audytora

  Tajemniczy Klient to – wbrew pozorom – bardzo poważna i odpowiedzialna funkcja. Od jego fachowości i rzetelności zależy ocena pracowników i kierownictwa sklepu. W pośredni sposób ma on również wpływ na wyniki sprzedażowe całej sieci. Dlatego przede wszystkim opieramy się na własnej grupie audytorów.

  Jesteśmy jednak otwarci na współpracę również z nowymi osobami. Preferujemy tych kontrolerów, którzy mają już dobre, potwierdzone doświadczenia. Od całkiem nowych adeptów tego zawodu oczekujemy natomiast odpowiednich cech charakteru takich jak spostrzegawczość, dokładność, punktualność, dyspozycyjność, zaangażowanie.

  Formularz kontaktowy

  Firma GiG stawia na najwyższą jakość audytów. Posiadamy strukturę przeszkolonych kontrolerów działających na wyłączność GiG, zarządzanych przez naszą kadrę menadżerską. Od osób pragnących dołączyć do naszego grona wymagane jest przejście procesu rekrutacji związanego m.in. z audytem testowym.

  Osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą prosimy o uzupełnienie poniższych danych oraz załączenie swojego cv. W celu wysłania zgłoszenia należy wypełnić wszystkie pola formularza (ważne jest podanie poprawnego adresu e-mail).

  image
  image