Ta strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dlaczego ta strona używa plików cookie i jak włączyć je w Twojej przeglądarce, zapoznaj się z polityką prywatności. Przeglądanie tej strony jest równoznaczne z akceptacją prawa tej strony do korzystania z tych plików.
Zamknij

O firmie

Początek naszej działalności sięga 1998 roku. Z biegiem czasu, adaptując się do nowych realiów rynkowych, wyspecjalizowaliśmy się w kontrolowaniu jakości obsługi metodą tzw. Tajemniczego Klienta, począwszy od małych i średnich, aż po duże - ogólnopolskie sieci handlowe, stając się jedną z wiodących firm na rynku. Nasz stały rozwój pozwolił nam na rozszerzenie usług o badania satysfakcji klienta, kontrole jawne, audyty przedstawicieli handlowych, badania usług, badania jakości produktu, badania skuteczności akcji marketingowych. Opracowaliśmy również projekt zintegrowanego systemu do szkoleń pracowników on-line.

Obecnie dysponujemy najbardziej zaawansowanymi narzędziami do kontroli metodą Tajemniczego Klienta na rynku. Począwszy od kreatora ankiet, poprzez możliwość wypełniania ankiet on-line, po portal przygotowany specjalnie pod potrzeby naszych klientów i służący prezentacji wyników kontroli i raportów.

Od początku naszej działalności stawialiśmy szczególny nacisk na jakość naszych usług. Priorytetem był dla nas dobór i rekrutacja ogólnopolskiej grupy audytorów.

Mając to na względzie zbudowaliśmy przez lata własną grupę audytorów (Tajemniczych Klientów), angażując ich wyłącznie na podstawie rekomendacji. W ostatnim czasie, biorąc pod uwagę dużą ilość napływających aplikacji, dopuściliśmy możliwość przystąpienia do naszej firmy osobom posiadającym potwierdzone doświadczenie w audytach tajemniczego klienta. Warunkiem jest przejście procesu szkolenia oraz pozytywne odbycie audytu testowego. Naszej firmie zależy wyłącznie na współpracy z najlepszymi osobami przeprowadzającymi audyty na rynku.

Obecnie grupa naszych audytorów przekracza 1500 osób, która zarządzana jest przez 30 osobowy zespół menadżerów. Jakość przeprowadzanych kontroli jest weryfikowana przez kilkunastoosobową grupę analityków.

Współpraca z dużymi sieciami handlowymi, poprzez wspólne ustalanie metodologii kontroli oraz spełnianie różnorodnych oczekiwań klienta, przekształcała i udoskonalała naszą firmę. Na podstawie tych doświadczeń tworzyliśmy własne koncepcje. Obecnie możemy realizować najbardziej skomplikowane Państwa projekty.

Zaufali nam:
PHU GiG ul. Sosnkowskiego 40-42 lok. 105, 45-254 Opole