Opole, ul. Oleska 121 B lok. 10

PHU GiG liderem audytów marketów branży budowlanej

PHU GiG to uznany lider w przeprowadzaniu audytów tajemniczego klienta dla marketów budowlanych specjalizujących się w artykułach do domu i ogrodu. Dzięki ich zaawansowanej metodologii oraz dogłębnej wiedzy na temat branży budowlanej, firma ta doskonale sprawdza się w ocenie jakości obsługi klienta, ocenie wizualnej placówek oraz ogólnej atmosfery zakupowej.

Zaangażowanie PHU GiG w audyty tajemniczego klienta przyczynia się do doskonalenia standardów obsługi klienta i podniesienia jakości oferowanych produktów. Ich szczegółowe raporty pomagają marketom budowlanym identyfikować obszary do poprawy, umożliwiając im skuteczne podejmowanie działań naprawczych oraz doskonalenie doświadczeń zakupowych swoich klientów. Dzięki profesjonalizmowi i precyzji w działaniu, PHU GiG zyskał zaufanie wielu klientów w branży, stając się niekwestionowanym liderem w zakresie audytów tajemniczego klienta dla marketów budowlanych typu dom i ogród.

PHU GiG może pochwalić się doświadczeniem, popartym referencjami w audytowaniu wszystkich znaczących sieci budowlanych na Polskim rynku:

·      Leroy Merlin

·      OBI

·      Castorama

·      Bricomarche

·      Grupa PSB (składy budowalne).

·      Markety Mrówka